اگر یکی از بسته های اقتصادی یا حرفه ای ما را خریداری کرده باشید، شما می توانید به ترتیب برای یک سال ۱۰ و یا ۵۰ کالا را در سایت تامین کده مارکت اضافه کنید. در پیشخوان فروشندگی گزینه “محصولات” را کلیک کنید تا وارد صفحه زیر شوید. در صورتی که هیچ بسته ای را خریداری نکرده باشید و از بسته رایگان آغازین استفاده می کنید، می توانید تنها یک کالا را برای مدت یک ماه (۳۰ روز) در سایت قرار دهید.
از منوی بالا وارد بخش “محصولات” شوید تا بتوانید کالایی تازه را اضافه، یا کالایی از پیش افزوده شده را ویرایش یا پاک کنید. اگر برای نخستین بار است که می خواهید کالایی را اضافه کنید، پس هم اکنون هیچ کالایی همانند شکل زیر فهرست نشده است.
در شکل بالا در نوار زرد رنگ تعداد کالاهایی را که می توانید به فروشگاه شخصی خود اضافه کنید را مشاهده کنید. برای نمونه اگر شما سرویس اشتراک حرفه ای ما را خریداری کرده باشید، در آغاز شماره ۵۰ کالا برای افزوده شدن نشان داده می شود و هر زمان که کالایی را اضافه می کنید، یکی از تعداد کل کم خواهد شد.

هر زمان که شما کالایی تازه را اضافه یا کالایی از پیش افزوده شده را ویرایش می کنید، آن کالا به حالت “در دست تایید” قرار می گیرد و ما به سرعت بررسی و آن را در صورت عدم مغایرت با قوانین سایت، تایید خواهیم کرد.

برای افزودن  یک محصول (کالا) تازه، در شکل بالا دگمه “افزودن محصول جدید” را کلیک کنید تا پنجره ای مطابق شکل زیر نمایش داده شود. در این پنجره می بایست اطلاعات اساسی کالای خود مانند نام، دسته بندی، برچسب را وارد کنید.
برای نمونه در شکل بالا نام کالا را “کالای آزمایشی” گذاشته ایم و قیمت کالا و قیمت با تخفیف کالا را نیز مشخص کرده ایم. شما باید یک تصویر مناسب، با پس زمینه روشن و سفید که کالای شما را به درستی نمایش می دهد در “تصویر کاور محصول را بارگذاری نمایید” بارگذاری کنید. این همان تصویری است که در صفحه های مختلف نمایش داده می شود.
همچنین شما می توانید دسته بندی های کالای خود را مشخص کنید. شما محدود به انتخاب یک دسته بندی نیستند و می توانید از میان دسته بندی های گوناگون یک یا چندین دسته را بر اساس کالای خود انتخاب کنید.

شما نمی توانید دسته بندی را خودتان اضافه کنید. این برای آن است که از بهم ریختگی سایت و عدم تولید دسته هایی که مشابه هم هستند ولی با واژگانی متفاوت تولید شده اند جلوگیری شود. ما تعداد بسیاری از دسته بندی ها را آماده کرده ایم ولی اگر دسته بندی دلخواه شما در دسترس نبود، پس از طریق ارسال تیکیت از پنل سمت راست در پیشخوان فروشندگی، ما را آگاه کنید تا آن را برای شما بسازیم.

در کنار دسته بندی ها، شما می توانید بر اساس کالای خود و ویژگی های آن، یک یا چندین برچسب را نیز مشخص کنید. مشخص کردن بر چسب ها بر عهده خود شما است و شما در عین اینکه می توانید خودتان برچسب تعیین کنید، می توانید از برچسب های از قبل موجود نیز استفاده کنید.