برای ویرایش نخست از پیشخوان فروشندگی به بخش “محصولات” بروید. در این پنجره در کنار امکان افزودن کالاهای تازه، می توانید فهرست کالاهای خود را ببینید و آنها را ویرایش کنید. برای ویرایش کامل جزییات محصول، گزینه “ویرایش” را انتخاب کنید.

 

اگر می خواهید صفحه محصول را ببنید، روی گزینه “دیدن” کلیک کنید و در نهایت، گزینه “کپی“، زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که شما می خواهید از یک محصول تازه از روی همین کالای کنونی بسازید و سپس آن را ویرایش کنید.

زمانی که محصولی از قبل اضافه شده را ویرایش می کنید، وضعیت محصول در حالت در دست تایید قرار می گیرد و تا زمانی که مورد تایید قرار نگیرد، قابل نمایش و در دسترس نخواهد بود. در صورتی که تغییرات شما با قوانین و شرایط سایت هم راستا باشد، کالای شما نمایش داده خواهد شد.

یک محصول دارای مشخصات گوناگونی است که این مشخصات در صفحه آن محصول، در دسته بندی های گوناگونی گروه بندی شده اند. گروه نخست مشخصات یک کالا، ویژگی های عمومی کالا مانند نام کالا، نوع کالا، موضوع (دسته بندی) کالا، برچسب کالا، قیمت کالا و قیمت کالا در زمان بندی تخفیف است. همچنین شما می توانید یک توضیح یا شرح کوتاه درباره کالا را در کنار شرح کامل کالا اضافه کنید.
در شکل بالا، “موضوع” همان جایی است که می توانید دسته بندی های کالا، مانند لوازم خانگی، سرمایشی، یخچال و یا هر چیز دیگری را انتخاب کنید. نوع محصول “ساده” زمانی باید انتخاب شود که کالای شما دارای ویژگی های گوناگون نباشد. برای نمونه کالای شما تنها در یک سایز یا تعداد در جعبه ارائه می شود.
بخش “شرح کوتاه” یک دید کلی از کالای شما را به کاربران می دهد. در بخش ” شرح کوتاه” حتما خط به خط ویژگی های کالای خود را معرفی کنید، مانند وزن، سایز، ابعاد، جنس، مردانه، زنانه، رنگ بندی ها یا هر چیز دیگری را شرح دهید. ولی اگر می خواهید کالای خود را کاملا توصیف کنید، باید از بخش “توضیحات” کمک بگیرید. توضیحات توصیفی کامل از محصول شما است که باید آن را با دقت و واضح و صادقانه وارد کنید. در شکل زیر، می توانید چگونگی نمایش هر یک از نوشته های (خط های) نوشته شده در “شرح کوتاه” را ببنید. همچنین آشکار است که برای نمونه آیکون شبکه اجتماعی (در اینجا اینستاگرام) قابل مشاهده است.