نخستین گام برای استفاده از ویژگی ها و مزیت های وب سایت تامین کده مارکت، ثبت نام در آن است. برای این منظور از بالای صفحه سایت، روی عضویت کلیک کنید تا در سمت دیگر پنجره زیر باز شود.
اگر هم اکنون در سایت تامین کده مارکت ثبت نام کرده اید، می توانید با وارد کردن رایانامه (ایمیل) و گذرواژه خود وارد کنترل پیشخوان خود شوید. همچنین اگر گذرواژه خود را فراموش کرده اید، می توانید با کلیک روی “رمز خود را فراموش کرده اید؟” اقدام به بازیابی آن کنید.
برای ثبت نام روی گزینه “ایجاد حساب کاربری” کلیک کنید تا به صفحه ای مطابق شکل زیر هدایت شوید. در زمان ثبت نام می توانید تعیین کنید که می خواهید چه نقشی را داشته باشید.
اگر شما به عنوان یک مشتری ثبت نام کنید، پس شما ساده ترین و کمترین دسترسی به ویژگی های سایت را دارید، بدین معنی که شما قادر به فروش کالایی نخواهید بود و تنها می توانید سفارش دهید. اگر شما هیچ کالایی برای فروش ندارید یا اینکه هم اکنون و در این زمان کالایی ندارید یا تمایلی به فروش ندارید، می بایست خود را به عنوان یک مشتری ساده مشخص کنید. برای این منظور در شکل بالا روی گزینه “من مشتری هستم” را انتخاب کنید.
برای عضویت به عنوان مشتری باید اطلاعات مخصتری را وارد کنید که این شامل رایانامه (ایمیل) و گذرواژه می شود. در وارد کردن رایانامه و گذرواژه دفت کنید تا در ورود به پیشخوان به مشکلی بر نخورید. همچنین از صحت رایانامه ورودی اطمنیان داشته باشید، زیرا رایانامه شما توسط تامین کننده گان یا تامین کننده ای که از او سفارش داده اید برای ارتباط با شما مورد استفاده قرار می گیرد.

چگونه به عنوان تامین کننده ثبت نام کنیم

اگر شما یک فروشنده هستید و می خواهید از طریق سایت ما اقدام به فروش کنید، می بایست در هنگام ثبت نام، گزینه “من تامین کننده هستم” را انتخاب کنید.  با انتخاب این گزینه، مطابق شکل زیر فیلدهای بیشتری نمایش داده می شود زیرا شما باید به عنوان فروشنده و ساخت فروشگاه خود اطلاعات بیشتری را نسبت به یک مشتری ساده وارد کنید.

آدرس ایمیل

نشانی ایمیل کاری یا شخصی که صاحب کسب و کار است. در ورود ایمیل دقت لازم را داشته باشید زیرا که نشانی ایمیل شما، نام کاربری شما است که از برای ورود به پیشخوان از آن استفاده خواهید کرد.

گذرواژه

حتما گذرواژه ای امن را انتخاب کنید که از ترکیب حروف بزرگ و کوچک، شماره و کاراکترهای ویژه مانند @ $ & ساخته شده باشد.

نام، نام خانوادگی و شماره همراه

اطلاعات شخصی صاحب کسب و کار است که در فروشگاه شخصی او نمایش داده می شود. خط مشی تامین کده بر این است که اطلاعات فروشندگان آشکارا در دسترس دیگر کاربران باشد تا آنها بتوانند به صورت مستقیم با یکدیگر ارتباط بر قرار کنند.

از این رو شماره همراهی را وارد کنید که از مشتریان از طریق آن با شما تماس بگیرند. همچنین هر زمان که از طریق فروشگاه تامین کده مارکت سفارشی و یا اینکه تیکت (پیام کاربر) را دریافت کنید، از سوی تامین کده یک پیام به شما فرستاده می شود.

نام فروشگاه

در این فیلد می بایست یک نام غیر لاتین مانند زبان فارسی یا زبان محلی (مادری) خود ولی با الفبای غیر انگلیسی وارد کنید. این نام می تواند نام تابلو فروشگاه شما، نام خانوادگی شما به عنوان صاحب کسب و کار یا حتی نام صفحه شبکه اجتماعی شما مانند نام صفحه اینستاگرام شما باشد که با آن شناخته شده اید.

آدرس فروشگاه

یک نام لاتین  منحصر به فرد را باید برای خود انتخاب کنید که در واقع صفحه اصلی فروشگاه شما را میزبانی خواهد کرد. در این صفحه اطلاعات تماس با فروشنده، لوگو یا نشان تجاری و فهرست کالا های شما نشان داده خواهد شد. توجه کنید این نام منحصر به فرد است و نمی تواند تکراری باشد. الگوی نشانی دسترسی به سایت شما به گونه زیر است که به جای myteststore نام فروشگاه شما به لاتین جایگزین می شود و از این پس دیگران از طریق این نشانی به فروشگاه  شخصی شما دسترسی خواهند داشت.

https://taminkadehmarket.com/store/myteststore

نام و آدرس فروشگاه توسط کاربر قابل تغییر و ویرایش نیست و اگر فروشنده تمایل به تغییر آن دارد باید با ارسال یک تیکت پشتیبانی دلیل خود را برای تغییر نام و آدرس فروشگاه به مدیران سایت اعلام کنند.

خرید اشتراک

برای استفاده از  وب سایت تامین کده مارکت، سه طرح وجود دارد که اشتراک آغازین، طرحی است که برای مدت زمانی ۳۰ روز، به شما اجازه می دهد در سایت ثبت نام کرده و یک کالا را درج کنید. پس از به پایان رسیدن این بازه زمانی ۳۰ روز رایگان، شما می بایست طراح خود را افزایش دهید.
اشتراک آغازین
رایگان برای یک ماه
افزودن یک کالا (خدمات) برای یک ماه - رایگان
اشتراک اقتصادی
۱۰۰ هزار تومان برای یک سال
افزودن ۱۰ کالا (خدمات) برای یک سال
اشتراک حرفه ای
۲۰۰ هزار تومان برای یک سال
افزودن ۵۰ کالا (خدمات) برای یک سال
در پایان برای تکمیل ثبت نام باید گزینه “من قوانین و شرایط را خوانده و قبول دارم” را انتخاب کنید. پیش از ثبت نام حتما قوانین، شرایط و خط مشی تامین کده را مطالعه کنید.