امروزه استفاده از اینترنت و فضای مجازی برای معرفی کسب و کارها به دیگران به سرعت رو به رشد و فراگیر شدن است. طراحی و استفاده از فروشگاه های اینترنتی کمک می کند تا مشتریان بیشتری شما را از طریق جستجوگرهای اینترنتی مانند گوگل پیدا کرده و با کالا یا خدمات شما آشنایی پیدا کنند. بنابراین شما با داشتن یک وب سایت ساده می توانید طیف بیشتری از افراد را جذب خود کنید و آنها را به یک مشتری دائمی تبدیل کنید.
وب سایت تامین کده مارکت، با داشتن ویژگی ها کارآمد و فراگیر، به تامین کنندگان اجازه می دهد در فضایی رو به رشد و با صرف هزینه ای مناسب، کسب و کار خود را به مجموعه بزرگی از افراد و دیگر تامین کنندگان ارايه دهند. نخستین سودی که وب سایت تامین کده به تامین کنندگان می دهد این است که نحوه ارتباط واطللاعات تماس شما در دسترس همگان است .

  • ما شما را برای انجام کسب و کار و یا فروش، محدود به خودمان نمی کنیم.
  • ما اجازه می دهیم تا مشتریان (خریداران کالا و خدمات) با شما مستقیم و بی واسطه ارتباط برقرار کنند و تامین کننده خودش پاسخ گوی مشتری باشد.

برای این منظور، اطلاعات تماس، نشانی محل کسب و کار در دسترس عموم است و همچنین از راه تیکت پشتیبانی، طرفین می توانند با یگدیگر ارتباط برقرار کنند. همچمنین وب سایت تامین کده به گونه ای طراحی شده است که به تامین کننده اجازه می دهد تا از راه پیامک یا رایانامه، کاربران دیگر را از کسب و کار خودش و تغییرات انجام شده آگاه کند.

فروشگاه شخصی خود را داشته باشید

ما تاکید داریم که یک وب سایت فروشگاهی بزرگ هستیم که اجازه می دهیم هر یک از شما تامین کنندگان، فروشگاه شخصی خود و صفحه شخصی فروشگاهی خود را داشته باشید به طوری که فهرست کالاهای شما به همراه اطلاعات تماس شما نشان داده خواهد شد.
در وب سایت های آگهی شما با پرداخت یک هزینه می توانید یک کالا یا خدمات یا هر درخواستی را درج کنید. همچنین برای بروز رسانی نمایش آگهی خود، هر بار باید هزینه ای بپردازید که شاید برای همه به صرفه نباشد، به ویژه زمانی که آگهی برای مدت زمانی طولانی بازخورد نداشته باشد.
در یک سایت فروشگاهی شما قادر خواهید بود تا کالای خود را به صورت بهینه و کارآمد بسازید و مدیریت کنید. می توانید هر زمان تخفیف را اضافه یا تغییر دهید و یا می توانید تخفیف سراسری را برای همه کالاها یا خدمات ارائه دهید. همچنین در وب سایت تامین کده امکان تعریف مزایده برای کالاها وجود دارد.
سایت های فروشگاهی به گونه ای طراحی می شوند که کاربران بتوانند بر روی کالاها دیدگاه ارسال کنند و آن کالا را مورد نقد بررسی قرار دهند. مقایسه کردن یک کالا با دیگر کالاهای هم دسته (نوع) خودش، یکی دیگر از ویژگی های فروشگاه های اینترنتی است.

با ثبت نام در سایت ما

  • یک فروشگاه شخصی خواهید داشت
  • مدیریت کامل بر روی فروشگاه شخصی خود دارید (افزودن، ویرایش کالا)
  • اطللاعات تماس شما در صفحه شخصی فروشگاه شما برای همگان در دسترس است.
  • مشتریان می توانند مستقیم و بی واسطه با شما در تماس باشند.
  • مشتریان امکان سفارش کالا و سبد خرید دارند.
  • فروشندگان می توانند مزایده و تخفیف های زمان دار را بسازند
  • با وجود نرم افزارهای دستگاه های همراه، شما هر زمان و از هر کجا توسط مشتریان دیده می شوید.