تک فروشی، کسب کارهای خانگی و فروشندگان شبکه های اجتماعی

وب سایت تامین کده مارکت با هدف حذب آن دسته از مشاغلی که به صورت خرده فروشی و تک فروشی کسب درآمد دارند راه اندازی شده است. این مشاغل می توانند هر یک از فروشگاه ها، مغازه های سطح شهرهای مختلف باشند که می خواهند در بستر اینترنت و در یک سامانه فروشگاهی خود و توانایی های خود را به دیگران معرفی کنند. همچنین آن دسته از مشاغل کوچک خانگی که در منزل یا محیطی کوچک کالاهایی را می فروشند و یا حتی تولیداتی در اندازه محدود و کوچک دارند، می توانند در وب سایت تامین کده مارکت ثبت نام کنند.

انواع کاربران در تامین کده مارکت

در وب سایت تامین کده مارکت کاربران به دو دسته، خرده فروشان و مشتریان دسته بندی می شوند. هر کسی همزمان می تواند یک مشتری و یک فروشنده باشد. یک مشتری کسی است که هیچگاه چیزی برای فروش ندارد و یا انکه اکنون چیزی را برای فروش ندارد و یا نمی خواهد از طریق تامین کده مارکت بفروش برساند.

زمانی که شما به عنوان فروشنده ثبت نام می کنید، ما به شما دو پیشخوان کاربری، یکی برای فروشندگی و دیگری برای مشتری و سفارش دادن کالا استفاده کنید. ولی اگر شما به عنوان یک مشتری ثبت نام کرده باشید، دیگر پیشخوان فروشندگی را نخواهید داشت ولی ما این اجازه را به اینگونه کاربران می دهیم که هر زمان به فروشندگی ارتقا پیدا کنند.

  • مشتری کسی است که خرید می کند و پیشخوان مشتری جدای فروشندگی طراحی شده است.
  • در تامین کده مارکت شما اگر به عنوان فروشنده ثبت نام کنید، همزمان هم می توانید کالا بفروشید و همچنین کالای دیگران را نیز سفارش دهید. به عبارتی هم مشتری است و هم فروشنده.

عمده فروشی و مشاغل خدماتی

وب سایت تامین کده مارکت محیطی است برای خرده فروشی و فعالیت عمده فروشی و کسب و کارهای خدماتی (غیر کالا) در آن مجاز نیست و در صورتی که مشاهده شود که فروشنده ای جز خرده فروشی انجام می دهد، حساب کاربری آن مسدود خواهد شد.

گروه تامین کده برای آن دسته از مشاغل خدماتی، صادراتی و عمده فروشان، تولید کنندگان، کارگاهای تولیدی و وارد کنندگان، وب سایتی جدا به نام تامین کده طراحی کرده است. بنابراین همانطور که از نام آن بر می آید، تامین کده مارکت یک فروشگاه مانند هر فروشگاه معمول دیگری است که دیده اید. در تامین کده مارکت تنها کالا به فروش می رسد ولی در تامین کده، در کنار فروشندگان و تولید کنندگان عمده فروش، مشاغل خدماتی مانند تعمییر انواع دستگاه ها می توانند در آن ثبت نام کرده و فعالیت کنند.

عمده فروش و خرده فروش هستید

در صورتی که شما یک عمده فروش، تولید کننده یا وارد کننده کالا هستید ولی می خواهید خرده فروشی یا تک فروشی را نیز انجام دهید، مطابق با نوشته “اهداف و انگیزه های گروه تامین کده تیوان” که برای کارآمد تر شدن سایت، کسب و کارهای خدماتی و عمده فروشی در وب سایت تامین کده و خرده فروشی در وب سایت تامین کده مارکت فعالیت خواهند کرد.

از این رو اگر شما در کنار خرده فروشی می توانید عمده فروشی نیز انجام دهید شما باید در دو سایت جداگانه حساب کاربری و فروشگاه شخصی بسازید. این کار مشتریان هدفمند را به سمت شما خواهد آورد. همچنین اگر شما کاری خدماتی دارید ولی در کنار آن کالایی (مانند قطعات یک دستگاه) را نیز خرده فروشی می کنید، می توانید کسب و کار خدماتی خود و قطعات را در تامین کده و برای خرده فروشی قطعات در تامین کده مارکت ثبت کنید.