هر فروشنده دارای یک فروشگاه شخصی است که در آن اطلاعات تماس، اطلاعاتی درباره فروشنده، فهرست کالاها و فرم تماس با فروشنده وجود دارد. الگوی نشانی فروشگاه شخصی با توجه به نشانی که شما در زمان ثبت نام انتخاب کرده اید به گونه زیر است. در واقع your_store_name همان نام انگلیسی است که شما در زمان ثبت نام برای نشانی فروشگاه وارد کرده بودید.

 

https://taminkadehmarket/store/your_store_name

شکل زیر یک نمونه از صفحه فروشگاه شخصی را نشان می دهد و می بینید که اطلاعات تماس شما به همراه فهرست کالاها نمایش داده شده اند. همچنین در گوشه صفحه فرم تماس با شما فراهم شده است تا کاربران دیگر از طریق آن با شما در تماس باشند.
توجه کنید که این نشانی منحصر به فرد بوده و شما نمی توانید آنرا دستی تغییر دهید. برای تغییر می بایست پیامی به پشتیبانی سایت بفرستید و دلیل خود را بیان کنید. برای تنظیم مشخصات فروشگاه شخصی، از “پیشخوان فروشندگی” وارد بخش “فروشگاه” شوید.

درج بنر و تصویر فروشگاه شخصی

در بخش تنظیم فروشگاه امکان درج بنر را درید که این بنر می تواند برای نمونه تابلو فروشگاه یا لوگو (نشانه) شما باشد. در پایین درج بنر، می توانید یک تصویر کوچک را درج کنید که این تصویر می تواند لوگو یا حتی تصویر شخصی خود شما باشد. این تصویر در صفحه هر یک از کالاهای شما نشان داده می شود.

دسته بندی فروشگاه و اطلاعات تماس

بر پایه تخصص و زمینه کاری که انجام می دهید، می توانید دسته بندی فروشگاه خود را انتخاب کنید. برای نمونه شما فروشنده یا ناشر کتاب هستید، پس باید از دسته بندی ها، گزینه کتاب فروشی را انتخاب کنید.
تعداد محصولات در صفحه زمانی مفید است که برای نمونه بیش از ۵ محصول دارید و می خواهید در یک صفحه بندی، تنها ۵ محصول نمایش داده شود. در غیر این صورت همه محصولات در یک لیست طولانی نمایش داده می شوند. در دنباله، در همین صفحه می توانید، اطلاعات تماس خود، مانند نشانی محل کسب و کار و شماره تماس را وارد کنید. برای وارد کردن لینک شبکه های اجتماعی خود، از گزینه های پیشخوان فروشندگی، گزینه “پروفایل اجتماعی” را انتخاب کنید.

همچنین می توانید در نوشته فعال سازی تخفیف سراسری در فروشگاه شخصی خود درباره چگونگی فعال سازی تخفیف سراسری از طریق بخش “فروشگاه” آشنا شوید. همچنین در نوشته چگونه تخفیف را برای یک کالا تنظیم کنمدرباره چگونگی تعریف تخفیف برای هر کالا در صفحه ویرایش آن را بخوانید.

معرفی خود به دیگران

در وب سایت تامین کده مارکت شما می توانید آزادانه خود، توانایی های خود و کالاهای خود را به دیگران معرفی کنید به گونه ای که دیگر کاربران (مشتریان)، می توانند مستقیم و بی واسطه با شما در ارتباط باشند. از این رو در بخش “فروشگاه” شما می توانید یک توضیح از خود و فعالیت های خود به همراه یک فایل ویدیویی به نمایش بگذارید تا دیگران با دیدن آن، با شما و فعالیت های شما آشنا شوند.