با توجه به تاثیرات مثبت دیجیتال مارکت ، پیشرفت روز افزون آن و نگرش مثبت جامعه ، کاربران و صاحبان کسب و کاردر این زمینه بستری مناسب برای مبادلات آموزشی ، فرهنگی ، اجتماعی و اقتصاد را فراهم کرده و با قدرت در مسیر رو به جلو می باشد. همچنین در چند سال اخیر شبکه های اجتماعی تحولی دیگر درعرصه استفاده از فن آوری اطلاعات بحساب می آید که ما را بر آن داشت تا در این فضا و بانگاهی جامع تر قدم در این راه گذشته و به یاری خدا با موفقیت به پیش رویم.زنجیره تامین : تمامی اقدامات موثر برای خرید و فروش کالا و خدمات صورت پذیرفته تا یک مشتری از آن بهره ببرد را شامل میشود . که در آن بغیر از کالا و خدمات که مانند هنر پیشگان یک فیلم مشهود میباشند عواملی نظیر حسابهای مالی و بانکی ، شرکتهای حمل و نقل ، بیمه ونیز خدمات پس از فروش به مشتری و CRM مانند عوامل پشت صحنه از اهمیت خاص و ویژه ایی برخوردارند که نمیتوان از آن چشم پوشی نمود.

تجارت B2B : داد و ستد بین تجار ، کسبه و مشاغل می باشد.

تجارت B2C : رایجترین داد و ستد که هدف فروش کالا و خدمات به مشتری نهایی جهت استفاده و مصرف آن کالا و خدمات می باشد.

https://taminkadehmarket.com با هدف جذب خرده فروشان و کسب و کارهای کوچکی راه اندازی شده است که فعالیت آنها به صورت عمده فروشی نیست. در این راستا همه فروشندگان و تولید کنندگان و کسب و کارهای خانگی یا آنهایی که در شبکه های مجازی فعالیت می کنند، می توانند وارد تامین کده مارکت شوند.

تامین کنندگان در وب سایت تامین کده مارکت، می توانند هر نوع کالایی را در سطح خرده فروشی (تک فروشی) به مشتریان ارائه دهند ولی انجام کارهای خدماتی و آن دسته از کسب و کارهایی که کالایی را نمی فروشند، ممنوع و غیر مجاز است و شرکت تامین کده تیوان راهکار و وب سایتی جدا را برای این دسته از مشاغل فراهم کرده است.

وب سایت دیگر ما به آدرس https://taminkadeh.con برای آن دسته از مشاغلی فراهم شده است که فروش آنها به صورت عمده است. آنها می توانند عمده فروش ها، تولید کنندگان، کارگاه ها، کارخانه ها و یا وارد کنندگان کالا باشند. وب سایت https://taminkadeh.con با فراهم کردن قابلیت چند زبانی (فارسی و انگلیسی)، این امکان را فراهم آورده است تا تولید کنندگان داخلی بتوانند کالاهای خود را به دیگر مردم ایران و جهان معرفی کنند و از سوی دیگر، وارد کنندگان داخلی بتوانند با تولیدات دیگر کشورها آشنا شده و از تامین کده به عنوان میانجی و پل ارتباطی برای واردات محصولات کشورهای دیگر کمک بگیرند.

چرا دو سایت جدا را طراحی و فراهم کرده ایم

ساده ترین پاسخی که می توان برای ساخت و طراحی دو سایت جدا از یکدیگر بگوییم، وجود کسب و کارهایی متفاوت که برخی کالا و برخی دیگر تنها خدمات (غیر کالای فیزیکی) را ارائه می دهند. در میان کسب و کالاهایی که کالا می فروشند، برخی به صورت عمده فروشی و یا تولیدی و وارداتی هستند ولی برخی دیگر کسب و کارشان کوچک بوده و تک فروشی (خرده فروشی) را انجام می دهند.

آیا جای دادن این گوناگونی از مشاغل در یک سایت منطقی و کارآمد است؟ آیا نمایش اطلاعات این کسب و کارها و خدمات و کالاهای آنها کارپسند است؟ آیا کاربران، مشتریان و خریدارانی که به دنبال یک کالا یا خدمات هستند می توانند به سادگی و با سرعت بالا آن چیزی که می خواهند را پیدا کنند؟ از دید یک مشتری، همیشه مشتریان به دنبال خریدن عمده یا خرید تکی یا خرده نیستند و هر کسی نیازهای خودش را دارد. قاعدتا درخواست خرید یک مدیریت هتل یا رستوران با پدر و مادر یک خانواده متفاوت است زیرا هتل دار و مدیر رستوران به دنبال خرید عمده است و باید در سایتی جستجو کند که همه فروشندگان آن آماده عمده فروشی هستند.

چرا کسب و کار خدماتی را پشتیبانی می کنیم

ما تاکید داریم که یک سایت فروشگاهی هستیم و همه ابزارها و ویژگی هایی که یک سایت فروشگاهی نیاز دارد را فراهم کرده ایم تا کسب و کارها بتوانند آزادنه و بی واسطه،خودشان با مشتریان به صورت مستقیم در ارتباط باشند و خرید و فروش یا هر معامله دیگری را انجام دهند.

دلیلی که ما را بر آن داشت تا کسب و کارهای خدماتی را پشتیبانی کنیم، همان واژه ای است که در آغاز این نوشته به آن اشاره شد که زنجیره تامین نام دارد. از دید ما یک تامین کننده نباید حتما یک کالای فیزیکی را بفروشد یا چیزی را تولید یا وارد کشور کند، بلکه یک خدمات ساده مانند تعمیر یک دستگاه نیز می تواند تامین نیاز یک شخص، خانواده یا سازمان و شرکت باشد.

از دید گروه تامین کده، هیچ کسی بالقوه مشتری یا فروشنده نیست و هر کسی می تواند هر زمان هم مشتری و هم فروشنده باشد. به زبان ساده اگر شما یک عمده فروش هستید می توانید کالای خود را به یک شخص (خانواده) یا یک شرکت (سازمان، کارخانه، کارگاه، هتل، رستوران) بفروشید و همچنین می توانید کالا یا خدماتی را از دیگری دریافت کنید.

با وارد شدن کسب و کارهای خدماتی در کنار عمده فروشان در سایت https://taminkadeh.com یک زنجیره از کسب و کارها ساخته می شود بدین گونه که این کسب و کارها می توانند با یکدیگر معامله کنند که این همان مدل B2B است و از سوی دیگر شما در سایت تامین کده مارکت با انجام خرده فروشی می توانید پاسخ گوی نیاز مشتریان ساده باشید که خرید آنها محدود به تعداد کمی است و این همان مدل C2B است که یک مشتری ساده با شما در ارتباط خواهد بود.

بنابراین در گروه تامین کده هیچ محدودیتی برای انجام فعالیت نیست و اگر شما یک تعمیر کار ساده یا دارای هر کار خدماتی دیگر هستید می توانید در کنار عمده فروشان، تولیدکنندگان در وب سایت https://taminkadeh.com ثبت نام کنید ولی اگر در کنار کار خدماتی، یک دسته از قطعات را نیز به وصرت خرده فروشی دارید، شما می توانید عضوی از وب سایت https://taminkadehmarket.com باشید.

انگیزه ما فراهم کردن بستری جامع برای همه کسب و کارها است تا آنها بتوانند خدمات و کالای خود را به دیگران ارائه دهند و همچنین بتوانند نیازهای خود را نیز بر آورده کنند. بنابراین شما با ثبت نام در سایت های ما، می توانید با ثبت نام به عنوان “من فروشنده هستم“، همزمان مشتری و فروشنده باشید ولی اگر چیزی برای فروش ندارید، می توانید به عنوان “من مشتری هستم” ثبت نام کنید.